Quantcast

Cumhurbaşkanlığı 5 elektrikli araba alıyor

Fluence Elektrikli Otomobil

Elektrikli araç kullanımı giderek artıyor. Patronlar yanında devlet erkanı da “elektrikli”ye yöneldi. Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, elektrikli Fluence araba kullananlara Cumhurbaşkanlığı makamının da katıldığını söyledi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün tercihi henüz bilinmiyor ama bu makamdan 5 talep alındığını belirten Aybar, yakında araçların teslim edileceğini açıkladı.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

One Response to Cumhurbaşkanlığı 5 elektrikli araba alıyor

  1. Abdullah Kızılcı dedi ki:

    nedense hep renault..niyeki dedelerimizi daha iyi öldürdükleri içinmi reno tercih edilip karşısına bir rakip çıkması engelleniyor.mesela yıllarca emniyet ve tsk hep renoyu tercih edip bu vatana resmen ihanet etmişlerdir.hondanın veya toyotanın suyumu çıktı.yani bizim dedelerimizi öldürenleri ve ülkemizi elimizden almaya çalışanları ne güzel finanse ediyor her hükümet.elektrikli arabalardada hep avrupalı üreticilerin reklamı yapılıyor neymiş aylık 100 euro batarya kirasıymış honda fcx clarıty den kimse niye hiç bahsetmiyor bu devlet yetkililerine anlayan biri varsa banada anlatsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Yandex.Metrica