Quantcast

Elektrikli ticari araç üretimini İtalya’dan Türkiye’ye taşıdı

3 yılı aşkın süredir elektrikli araçlar üzerine faaliyetlerini sürdüren BD Otomotiv, bugüne kadar İtalya’da gerçekleştirdiği elektrikli araç üretimini Türkiye’ye taşıdı.

Dizel yakıtlı araçları yüzde 100 elektrikliye dönüştüren BD Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Osman Boyner üretime başlamalarıyla ilgili olarak: “Önemli bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum.

Hedefimiz Türkiye’yi elektrikli hafif ticari araç üretiminde önemli bir merkez haline getirmek” dedi. BD Otomotiv, Fia Fiorino, Scudo, Ducato, Renault Kangoo ve Trafic modellerinin koltuklu ve kargo versiyonlarını elektrikliye dönüştürerek satışa sunuyor. Söz konusu araçlar 110 ile 200 km arasında değişen menzillere sahipler.

İlk olarak Türkiye’de özel ve kamu kurumlarına hizmet vermeye başlayan BD Otomotiv, müşterilerinin araç parklarına ve İstanbul genelinde alış veriş merkezle

ri, park alanları gibi ortak alanlara kurduğu hızlı ve normal şarj istasyonları sayesinde, elektrikli araçların günün her saatinde bu noktalardan rahatlıkla şarj edilebilmesini sağlıyor. Üstelik bu hizmeti de müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Arama:

  • elektrikli ticari araçlar

One Response to Elektrikli ticari araç üretimini İtalya’dan Türkiye’ye taşıdı

  1. necmi özparmaksız dedi ki:

    DİZEL,den ÇEVİRİYİ PEK AnlamıŞ değilim,ki ELEKTRİKLİ, de KaSanın En KüçüK Kğ fark, ı çOk Önemli ( Ben ) ce /
    En KüçüK Kğ ve Fiatı ile AdreSime KATALOĞ göndeRiRSeniz Sevinirim + Sayğılarımla
    gümrük mah. piri reis caDDesi No = 16 10410
    KüçüKKöy AYVALIK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Yandex.Metrica