Quantcast

Mercedes Benz’den Yo! destekli elektrikli otomobil test sürüşü

Son güncellemesiyle sadece bir Yo! mesajından biraz daha karmaşık bir hale gelen Yo, Mercedes Benz’in akıllı elektrikli otomobil kampanyasına katılıyor. Mercedes Benz, 21 Ağustos tarihinde yani bugün, kendisine Yo! gönderen kullanıcıları akıllı elektrikli otomobilleriyle ücretsiz bir test sürüşüne davet ediyor.

Kampanyanın detaylarına yer veren TechCrunch’ın haberinde, San Francisco için tasarlanan test sürüşünde, şehrin iki noktasına yerleştirilen işaretleri gören kullanıcıların, “smartUSA” ismine Yo! göndererek sürüş hakkı elde edeceği belirtiliyor.

Mercedes Benz akıllı elektrikli arabalarının iletişimini, şimdiye kadar genç, dinamik, bağımsız ve hatta biraz da şakacı bir marka imajı yaratacak şekilde yürüttü. Benzer özellikteki Yo kullanıcı kitlesi de Mercedes Benz’i cezbetmiş olabilir.

Mercedes Benz, bunun dünyanın ilk Yo destekli test sürüşü olduğu iddiasında. Söz konusu araçlar, yaklaşık 110 km sürüş imkanı sağlayan 17.6 kWh pil ömrüne sahip. Kampanya yakın zamanda üçüncü parti uygulamalara açılan Uber gibi diğer “taksi” uygulamalarının Yo ile entegre çalışıp çalışamayacağı sorusunu da akla getiriyor.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Arama:

 • mercedes hibrit

2 Responses to Mercedes Benz’den Yo! destekli elektrikli otomobil test sürüşü

 1. SAYIN İLGİLİ
  ELEKTRİK MOTORLU MERCEDES BENZ OTOMOBİLLERİ HAKKINDA BİLGİ VERİNİZ.SAYGILARIMLA
  SUAT BÜYÜKAKSAKAL
  MAKİNA YÜKSEK MÜHENDİSİ

 2. SAYIN İLGİLİLER

  MERCEDES ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLE ÜCRETSİZ OLARAK BİR TEST SÜRÜŞÜ YAPABİLİRMİYİM.0533-2374343 NOLU TELEFONUMA VEYA YUKARIDA YAZILI OLAN asobamakina@asobamakina.com E-MAİL ADRESİME BİLGİ VEREBİLİRSİNİZ.HALEN ŞİRKETİMİZİN SAHİBİ OLDUĞU 1991 MODEL 2 ADET 200 E TİPİ MERCEDES OTOMOBİLİMİZ VARDIR. BUNLARDAN BİRİ 8500 KM DİĞERİDE 10500 KM DE OLUP YEPYENİ HALDEDİR.SATIN ALIRKEN BAYRAKTARLAR HOLDİNG FİRMASINDAN SIFIR KM OLARAK I991 YILINDA SATIN ALDIK.
  SELAMLARIMI SUNARIM.

  SUAT BÜYÜKAKSAKAL
  MAKİNA YÜKSEK MÜHENDİSİ
  ASÖBA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  GENEL MÜDÜR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Yandex.Metrica