“ELEKTRİKLİ ARABA, ELEKTRİK ÇARPAR MI?”…

“ELEKTRİKLİ ARABA, ELEKTRİK ÇARPAR MI?”…

14 Eylül 2011 0 Yazar: ElektrikliOto

Süheyl Uygur-Pınar Soykan… “ELEKTRİKLİ ARABA, ELEKTRİK ÇARPAR MI?”…

İstanbul Park’ta F1 pistinde yeni Opeller ile tur atan sarkıcı Pınar Soykan “Büyük bir zevk yaşadım pistte hız başka bir şey ama bunu şehir içinde yapmamalıyız” dedi.

Opel Türkiye 10 ve 11 Eylül tarihlerinde İstanbul Park’ta OPC’lerle gerçek anlamda bir gövde gösterisi yaptı. Opel müşterilerine ve özel davetlilere açık olan bu etkinlik mükemmel bir organizasyonla iki gün sürdü. Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik’in de katıldığı etkinlikte OPC’lerle İstanbul Park’a gelen hoş, keyifli ve hız dolu bir zaman geçirdiler.

Konuklar arasında yer alan Süheyl Uygur elektrikle çalışan aracı test ederken “Bu aracı sakın yıkamayın Allah korusun elektrik falan çarpabilir” konukları gülme krizine soktu. Ehliyeti olmayan Süheyl Uygur “Bizim evde son sözü Burçin söyler haliyle arabayıda o kullanır” dedi.

Eski manken yeni şarkıcı Pınar Soykan ise bir araba aşığı olduğunu tekrar kanıtladı. Türkiye Ralli şampiyonu Volkan Işık’a “Kocam az kalsın klibimde araba yakıyordu zor durdurdum ben bir araba tutkunuyum” diyerek eşini şikayet etti.

İstanbul Park’ta F1 pistinde yeni Opeller ile tur atan sarkıcı Pınar Soykan “Büyük bir zevk yaşadım pistte hız başka bir şey ama bunu şehir içinde yapmamalıyız böyle trafiğe kapalı yerlerde egomuzu tatmin etmeliyiz” diyerek bilinçsiz sürücüleri uyardı…

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: