DOD 100 bin araç sattı!

DOD 100 bin araç sattı!

26 Aralık 2012 0 Yazar: ElektrikliOto

Türkiye’de ikinci el sektörüne kurumsallığı getiren DOD, 100 bininci araç satışına imza attı. DOD, Türkiye genelinde 65 noktada, uzman kadrosuyla, yenilikçi ve lider kimliğiyle, her marka ve modelden oluşan çok sayıda aracın alım satım hizmetini güvenle sunmaya devam ederken, kuruluşunun 13. yılında 100.000’nci müşterisini uğurladı.

DOD’a güvenen ve DOD’dan araç almanın rahatlığını yaşayan müşteri sayısı 2012 yılın bu son günlerinde 100.000’e ulaştı! Sektörde yaşanan kurumsal hizmet eksikliğine karşın, DOD, kalite ve güven değerlerini ön planda tutarak, 100.000 aracı yeni sahiplerine teslim etmeyi başardı.

DOD’un 100.000. araç satışı Avrupa’nın en büyük kapalı araç tesisi DOD City Esenyurt’ta gerçekleştirildi. Aracın yeni sahibi, DOD kurumsal güvencesine olan inancını ve güvenli bir markadan araç almanın rahatlığını dile getirerek “100.000’nci müşteri ben oldum ancak DOD kimliği bu rakamı kısa zamanda daha da yukarılara taşıyacaktır. Bu kalite ile 200 bininci araç satışına da çok kısa zamanda ulaşacağınıza inanıyorum” dedi. 100.000’nci aracın sahibine periyodik bakım hediye edildi.

DOD Güvencesi
DOD sisteminde yer alan tüm hizmetler tek çatı altında aynı kalite ve standartlarda sunuluyor. Satışa sunulan her aracın kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla kontrollere tabi tutulduğu 101 nokta ekspertiz hizmetinin yanısıra, garanti ve sigorta hizmetleri, 48 aya varan kredi seçenekleri, devir noter ve ruhsat takip hizmetleri, araç iç-dış görünüm yenileme hizmetleri haftanın yedi günü DOD tarafından sunuluyor.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: