Infiniti özel yenilikleriyle Paris Fuarı’nda

Infiniti özel yenilikleriyle Paris Fuarı’nda

02 Ekim 2012 0 Yazar: ElektrikliOto

INFINITI, 2014de satışa çıkması planlanan Elektrikli Sedanı LE Conceptin Avrupa lansmanını Pariste yapti.

27 Eylül’de kapılarını açan Paris Otomobil Fuarı’nda premium segmentin öncü markası Infiniti’nin yeni Genel Müdürü Johan De Nysschen, fuarın ilk günü stantta düzenlenen basın toplantısında markanın Avrupa pazarına yönelik gelecek planlarına ilişkin basın mensuplarına önemli mesajlar verdi.

Infiniti’nin yeni Başkanı Johan De Nysschen, Paris Otomobil Fuarı’nda düzenlenen basın toplantısında Infiniti’nin Avrupa Pazarına yönelik hedeflerini ve gelecek planlarını gazetecilerle paylaştı. Infiniti standında gerçekleşen toplantıda konuşma yapan Başkan De Nysschen markanın geleceğe yönelik stratejik hedefleri üzerine şunları söyledi: “Infiniti olarak Avrupa’da marka oluşturma çalışmalarımızı hızlandırdık. Premium segmentinin öncü markalarından biri olarak kabul edilen Infiniti’yi lüks otomobilin merkezi olan Avrupa pazarında konumlandırmak için yeni stratejiler geliştiriyoruz, daha fazla müşteriye ulaşmak için uzun vadeli planlar yapıyoruz. Hedefimize emin adımlarla ilerlediğimiz bu dönemde önceliğimizi satış ve satış sonrası ağımızı geliştirmeye verdik. İkinci olarak ise; Avrupa pazarınin dinamiklerini göz önüne alarak bu pazara uyguna yeni bir kompakt lüks otomobil üretmeye odaklandık. Bu model Avrupalı müşterilerimizin beklentilerini ve beğenilerini en üst düzeyde karşılayacak stratejik bir model olacak. Magna Steyr ortaklığında üreteceğimiz bu yepyeni modelin üretim üssü ise Avrupa olacak. Bunun yanı sıra Avrupa pazarına uygun ürün gamı, motor ve şanzıman seçeneklerini yaratıyoruz. Bu konuda da ciddi adımlar attık. Alman otomobil endüstrisinin en önemli kuruluşları arasında yer alan Daimler’le birlikte 4 silindirli benzinli ve dizel motorlar üreteceğiz.”

Eletrikli Sedan ‘LE CONCEPT’ damgasını vurdu

INFINITI, 2014’de satışa çıkması planlanan Elektrikli Sedanı LE Concept’in Avrupa lansmanını Paris’te yapti. Sıra dışı tarzı ve gelişmiş teknolojisinin yanı sıra performanstan ödün vermeyen duruşuyla da dikkatleri çeken LE Concept’in iki yıl içinde yollara çıkması bekleniyor. INFINITI’nin fuarda sergilenen diğer modelleri arasında ise; INFINITI EMERG-E, Infiniti M35 HYBRID ve Infiniti FX Vettel Edition RBR F1™ bulunuyor.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: