Koç’tan yerli oto ve fiyatI açıklaması

Koç’tan yerli oto ve fiyatI açıklaması

19 Ocak 2012 0 Yazar: ElektrikliOto

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yerli otonın TOFAŞ tarafından yapılacağını açıkladı. Koç yerli otomobilin herkesin alabileceği fiyatta olacağını söyledi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yerli otomobilin Tofaş tarafından yapılacağını, kesinlikle ne Palio, ne Albea platformunun kullanılacağını bildirdi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yerli otomobil konusunda, ”Büyük ihtimalle herkesin alabileceği fiyatta bir araba olacak” dedi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yerli otomobil için yepyeni bir platform olacağını, bununla ilgili çalışmaların devam ettiğini, konu üzerinde ortakları FIAT ile TOFAŞ için çalıştıklarını belirterek, şu anda takvim veremeyeceğini söyledi.

-Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yerli otomobille ilgili hükümetle temasları olduğunu kaydederek, ”OSD üzerinden kendilerine bu işin nasıl olacağına dair önerilerimizi sunduk. Dolayısıyla çok yakın bir şekilde çalışma içindeyiz” dedi.

A.A

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: