Volkswagen, Yeni Jetta Hybrid ve Electric Concept Çalışmasını Detroit’te Tanıtmaya Hazırlanıyor

Volkswagen, Yeni Jetta Hybrid ve Electric Concept Çalışmasını Detroit’te Tanıtmaya Hazırlanıyor

16 Aralık 2011 0 Yazar: ElektrikliOto

Volkswagen, önümüzdeki ay gerçekleşecek 2012 Detroit Otomobil Fuarı’nda yeni elektrikli konsept çalışmasını tanıtacağını duyurdu.

Seri üretim için hazırlanmayan “Electric Concept” dostane ve tanıdık bir his veren tasarıma sahip olacağı belirtiliyor. Bununla birlikte daha önce tanıtılan Beetle esque konseptine gönderme yapacak stil ipuçları ve benzersiz tasarım detayları ile fuara damgasını vurmaya hazır olacak. Alman otomobil üreticisinin yaptığı son açıklamaya göre, elektrikli Beetle konsepti gibi olamayacağı aksine kesinlikle özgün bir tasarıma sahip olacağı duyuruldu.

Diğer taraftan, Alman otomotiv devinin Toyota Prius’a vereceği en güzel cevap olarak gösterilen Yeni Jetta Hybrid de, 2012 Detroit Otomobil Fuarı’nda kameraların karşısına geçecek.

Bu yeni model, 1.4-litre turbo motoru ile destekleniyor ancak şu anda hiçbir teknik detayı teyit edilmedi. Yeni VW Jetta Hybrid 2012 Kasım ayında showroomlardaki yerini alacak. “Turkeycarblog”

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: