Elektrikli araba görücüye çıktı

10 Kasım 2011 0 Yazar: ElektrikliOto

5 Kasım 2011
Elektrikli araba görücüye çıktı
İtalyan hafif ticari araç markası Piaggio’nun Türkiye’de satışa sunulması İtalya Büyükel-çiliği’nde verilen bir resepsiyonla kutlandı.

Davette, 3 TL’ye 100 kilometre gidebilen elektrikli araç ilgi odağı oldu.

Etkinliğe, İtalya Büyükelçiliği personeli ile markanın Türkiye distribütörü Aytok Şirketler Grubu çalışanları ve davetliler katıldı. Geceye İtalya Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Alessandro Azzoni ev sahipliği yaptı. Araçların elçilik önünde tanıtıldığı açık büfe yemekli gecede Aytok Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydın ve Azzoni birer konuşma yaptı. İki ülke arasındaki ticari ilişkilere vurgu yapılan konuşmalarda bu ilişkilerin her geçen gün daha da ilerlediği ifade edildi. Aydın, çeşitli İtalyan markaları ile yaptıkları ortaklıklara değinerek, “Önemli İtalyan markaların ülke genelinde Ankara merkezli distribütörlüğünü yapmaya devam edeceğiz” dedi. Maslahatgüzar Azzoni ise karşılıklı yapılan işbirliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/19172289.asp

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: