Subaru XV’nin hibrit versiyonu günyüzüne çıkıyor

Subaru XV’nin hibrit versiyonu günyüzüne çıkıyor

23 Mart 2013 0 Yazar: ElektrikliOto

Subaru, dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında yer alan New York Autoshow’da XV modelinin hibrit versiyonunun prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Subaru XV Hybrid Subaru tarihinin ilk benzinli ve elektrikli çalışan modeli olacak. Hibrit model yılın ikinci yarısı Kuzey Amerika’da piyasaya çıkacak.

Otomotiv sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan New York Otomobil Fuarı, 27 Mart tarihinde Amerikalı otomobil tutkunlarına kapılarını açarken; benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle fark yaratan Subaru’nun ilk hibrit modeli “Subaru XV Hybrid” standın en önemli yeniliği olacak.

113. New York Otomobil Fuarı’nda A.B.D’de yılın ikinci yarısı satışa sunulması planlanan Subaru XV, sağladığı yüksek yakıt tasarrufu ve düşük emisyonlu AWD (Simetrik Sürekli Dört Çeker) sistemiyle Hydrid Crossover pazarında önemli bir yer edinmeye aday.

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: