YENİ SSANGYONGLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

YENİ SSANGYONGLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

19 Aralık 2014 0 Yazar: ElektrikliOto

Ssangyong Türkiye yetkili bayisi Şahsuvaroğlu, Erzurum’da ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu’nun da katılımıyla brunch aktivitesiyle yeni otomobillerin tanıtımını yaptı.

Tortum Yolu üzerinde bulunan Ssangyong Şahsuvaroğlu Plazada düzenlenen etkinliği Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu ve Ssangyong Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu katıldı.

Etkinlik kapsamında ünlü sunucu Fıstıkoğlu, yeni otomobillerin tanıtımını yaparak, foto muhabirlerine poz verdi.

Ssangyong Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu, Türkiye’deki en kaliteli ve en ucuz hizmeti sunduklarını belirterek başarıyı farklı bakış açısı ile getirdikleri yenilikler ile sağladıklarını ifade ederek açıklamalarını şöyle sürdürdü;

Şahsuvaroğlu Grubu olarak, yarım asırlık tecrübemiz ile otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz. 1966 yılında bizim için büyük anlam taşıyan yolcukErzurum’da başlamıştır. Grubumuz 2000 yılına kadar birçok markanın bayiliğini gerçekleştirmiş, 2007 yılı Ekim ayı itibariyle Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaya başlamış ve bugün 26 adet satış ve 43 adet servis noktasında %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet verir duruma gelmiştir.

YMY Otomotiv olarak, ülkemize 9 ilde $310.000.000 ile 13 plaza yatırımı yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Son olarak Kasım 2014’de faaliyete geçen Ankara plazamız, 30.000m2 kapalı alana sahip olup , $25.000.000 yatırım bedeli ile yapılmıştır. Bayi ve servis ağımızı genişletirken markamıza ve otomobillerimize duyduğumuz güveni, %100 müşteri odaklı yaklaşımlarımızı sektörde rakip tanımayan uygulamalarımız ile vurguladık.

Tüm bunların yanı sıra Global olarakta bizimle aynı enerjiyi taşıyanSsangyong, 120.000 adet olan 2013 yılı araç üretimini 2014 yılsonu itibariyle 160.000 adet olarak tamamlayacaktır. 2015 yılında da otomobil severlerin beğenisine sunacağı TIVOLI isimli, 1600 cc motor hacminde, manuel ve otomatik şanzıman seçeneklerine sahip, benzinli ve dizel versiyonları bulunacak yeni modelimizi pazara sürecek olan Sssanyong, 2015 yılında ürün gamına eklenen bu yeni aracıyla 300.000 adet üretim hedeflemektedir.

Türkiye’de 2015 Uluslararası İstanbul Autoshow ile tanıtacağımız aracımızHaziran ayı itibariyle showroomlarımızda yerini alacak, B ve C segmenti araç sahibi olmak isteyen müşterilerimize hitap edecektir.

Temelimiz olan Erzurum’un, gerek ekonomik gerekse sosyal anlamda gelişimini görmekten heyecan duyuyoruz. Buradan aldığımız güç ve enerjimiz, devletimize, markamıza ve milletimize olan güvenimiz ile de yeni yatırımlarımızı en kısa zamanda gerçekleştiriyor olacağız. Kısa bir süre içerisinde bugün sizlere aktarmaktan heyecan duyduğum elektrikli otomobil üretimi ve buna bağlı gereksinimleri karşılayacak çözümler konusunda da adım atacağız. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret olarak sizlerle bir arada olmaktan onur duyduğumuzu iletir, keyifli vakit geçirmenizi dileriz.

Ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu, yeni yaşını sürpriz doğum günü partisiyle YMY Otomotiv Erzurum’da kutladı. Erzurum’a SsangYong Türkiye distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaretin’in yetkili satıcısı YMY Otomotiv otomobillerinin tanıtımı için gelen ünlü haber sunucusu Simge Fıstıkoğlu, kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü kutlamasıyla karşılaştı. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu’nun konuşması ardından alana gelen doğum günü pastası Fıstıkoğlu’nu duygulandırdı.

Doğum günü pastasının üzerinde bulunan mumları üfleyen Simge Fıstıkoğlu, yeni yaşının kendisi için hayır getirmesi temennisinde bulundu.

Güzelliğiyle dikkat çeken ünlü sunucuya birde hediye olarak güzellik tacı takılarak doğum günü davetliler tarafından kutlandı.

RAMAZAN KARATAŞ

http://www.palandokengazetesi.net/yeni-ssangyonglar-gorucuye-cikti-8526.html

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: