Suzuki Swift EV Hybrid

Suzuki Swift EV Hybrid

21 Aralık 2011 0 Yazar: ElektrikliOto

Suzuki’nin 2011 Tokyo otomobil fuarında tanıttığı daha “Normal” konseptlerden birisi de hatchback modeli Swift’in hibrit versiyonu. Görünüm olarak standart modelden büyük farklılıklar sunmayan otomobilin motor teknolojisiyse şehir
Suzuki’nin 2011 Tokyo otomobil fuarında tanıttığı daha “Normal” konseptlerden birisi de hatchback modeli Swift’in hibrit versiyonu. Görünüm olarak standart modelden büyük farklılıklar sunmayan otomobilin motor teknolojisiyse şehir kullanımı için optimize edilmiş.
Plastik kısımlara sahip jantlar, kapatılmış ön panjur, beyaz renkli sinyal ve 3. stop lambasıyla iç tasarımları farklı LED aydınlatma grubu gibi yeniliklere sahip olan aracın iç mekanı da yapı olarak standart Swift’ten farklı değil. Açık renkli plastik ve kumaşlara sahip olan iç mekanda açık yeşil kaplamalar ve dijital gösterge paneli dikkat çekerken orta konsola da büyük bir dokunmatik ekran yerleştirilmiş.

Sadece elektrik motorunu kullanarak 30 km’lik menzil sunabilen aracın benzinli motoru, elektrikli ünitenin pilleri boşaltmaya başlamasıyla birlikte devreye giriyor.


Kaynak: onurkoray.blogspot.com

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Related Images: